Dieta Atkinsa – efekty

0

Dieta Atkinsa-efektyZanim przystępujemy do stosowania jakiejś diety, chcemy wiedzieć ile schudniemy i w jakim czasie stosując dietę. Nie inaczej jest z dietą Atkinsa. Efekty są oczywiście uzależnione od naszych starań i rygoru jaki sobie narzucimy, ale nie tylko…

Ile schudniemy stosując dietę Atkinsa?

To ważne pytanie. To zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od tego, na ile stosujemy się do wytycznych diety. Jeżeli przestrzegamy wszystkich zasad, efekty będą dobre. Zależną jest też organizm. Może mieć tendencję do tycia i wtedy nasze starania powinny być jeszcze większe. Po pewnym momencie, organizm ulegnie. My zmienimy nawyki żywieniowe i styl życia na aktywny i nie będzie miał szans.

W pierwszej fazie możemy schudnąć najwięcej, nawet do 9-10 kg przy stosowaniu wszystkich wskazówek dr Atkinsa. Kolejne fazy zapewnią nieznaczne zmiany wagi i służą podtrzymaniu głównego efektu z pierwszej fazy.

Jeśli nie jesteś zadowolona z efektów diety Atkinsa, możesz zmienić ją na dietę 1000 kalorii. W skutkach są podobne, a dieta 1000 kcal dopuszcza więcej możliwości spożywanych pokarmów.

Piszemy o dietach, odchudzaniu, sporcie i zdrowym jedzeniu.

Leave A Reply