Ile schudniesz stosując dietę ziemniaczaną? Sprawdź!

0

Efekty diety ziemniaczanejZiemniaki, pyry, kartofle – niezależnie od regionu i używanej nazwy chodzi o to samo warzywo. Przez jednych uwielbiane, przez innych uważane za niepotrzebny i kaloryczny zapychacz. Ziemniaki stały się inspiracją do stworzenia diety opartej o ich spożywanie. Dieta zwie się dietą ziemniaczaną i opracowana została przez doktora Zimmermana.

Jeżeli interesuje Cię informacja, ile można schudnąć opierając swoją dietę o ziemniaki to dobrze trafiłeś/aś. Dieta ziemniaczana wydaje się być dość ciekawą dietą, szczególnie w Polsce, w której ziemniak traktowany jest jako jedno z bardziej kalorycznych warzyw. Nic bardziej mylnego, na diecie ziemniaczanej naprawdę można schudnąć, a efekty diety ziemniaczanej będą dla Ciebie zaskoczeniem.

Ziemniaki poprawiają przemianę materii i w są wręcz zalecane także przy wrzodach żołądkach i zaparciach. Dodatkowo można zgubić pare niepotrzebnych kilogramów, o ile potrawy, które będziemy spożywać w diecie będą odpowiednio przygotowane.

Dieta ziemniaczane – efekty

Dieta ziemniaczana pomaga usprawnić gospodarkę wodną w organizmie, co sprawia, że woda nie utrzymuje się w miejscach, których sobie tego nie życzymy. Stosując dietę ziemniaczaną możemy w krótkim czasie schudnąć nawet do 15 kilogramów, dieta jest bardzo skuteczna w krótkim okresie, jednak po stosowaniu diety przychodzi niechciany efekt jo-jo i musimy się na niego przygotować i bardzo się pilnować, wykazywać aktywność fizyczną i darować sobie kaloryczne przekąski.

Piszemy o dietach, odchudzaniu, sporcie i zdrowym jedzeniu.

Leave A Reply