Dieta South Beach – popularne opinie o diecie Plaż Południa

0

Dieta South Beach - opinie, zalety i wadyZanim wybierzesz dietę dla siebie, warto przeanalizować opinie na jej temat. Jest to ważne, ponieważ czasem dieta zachęcić nas może przez swoją prostotę i nieduże wyrzeczenia, jednak efekty nie będą dla nas satysfakcjonujące o czym możemy dowiedzieć się zanim zdecydujemy się na daną dietę. Poniżej prezentujemy najciekawsze opinie o diecie South Beach, które wyraziły kobiety, które przez tą dietę przeszły. Poznaj wady i zalety diety South Beach!

Zalety diety South Beach (plaż południa)

Osoby stosujące dietę South Beach, w Polsce znaną bardziej pod nazwą dieta plaż południa, mają więcej pozytywnych odczuć w związku ze stosowaniem tego programu. Zwracają uwagę na łatwość w stosowaniu diety, pyszne posiłki, nie trzeba non stop chodzić z tabelą kalorii. Niewątpliwą zaletą diety South Beach jest jej niski koszt, a także brak potrzeby wybitnych umiejętności kulinarnych. Dzięki plażom południa nie odczuwamy tzw. wilczego głodu, a więc uczucia, które wywołuje gwałtowny spadek cukru we krwi. Efekty widoczne są dość szybko o ile pilnujemy tego co jemy i w jakich ilościach.

Wady diety South Beach (plaż południa)

Są także osoby, które zgłaszały swoje negatywne odczucia po stosowaniu diety South Beach. Zwracały uwagę przede wszystkim na możliwą ospałość, brak sił, przez to także problemy z koncentracją. Dieta wymaga także rezygnacji z wielu produktów, a także niektórych warzyw i owoców, co może być dla niektórych doświadczeniem trudnym i nie do przyjęcia. Niektóre osoby zwracają uwagę na to, iż nie widzą rezultatów swoich wyrzeczeń. Frustruje ich to, że nie schudły nawet kilograma. Jednak jak zawsze zależne jest to od wielu czynników. Po pierwsze jest to uzależnione od organizmu, przemiany materii itd. a po drugie może to wynikać z nieprawidłowego stosowania się do zasad diety South Beach lub ich złego rozumienia.

Piszemy o dietach, odchudzaniu, sporcie i zdrowym jedzeniu.

Leave A Reply