Dieta South Beach – efekty diety

1

Efekty diety South Beach  Dieta South Beach jest jedną z najpopularniejszych diety na świecie, a to za sprawą efektów diety jakie Cię czekają, jeżeli będziesz się stosować do wszystkich zaleceń diety.

Dieta South Beach jest ceniona przez wielu nie tylko ze względu na możliwą ilość straconych kilogramów, ale  także szybkość w jakiej pożądane efekty można uzyskać. Zatem można schudnąć szybko i dużo, choć po zakończeniu diety groźba efektu jo-jo jest stosunkowo duża.

Najważniejsza jest pierwsza faza diety South Beach, zwana fazą szybkiego chudnięcia. To w tej fazie ciałka stracimy najwięcej, kolejne fazy mają charakter bardziej utrzymaniowy. Wracając do fazy pierwszej, tutaj stracisz ok. 6 – 10 kg w ciągu dwóch tygodni, ale jak zwykle jest to uzależnione od Ciebie i Twojej siły w walce ze zbędnymi kilogramami.

W drugiej fazie diety South Beach już nie czekają Cię takie sukcesy w postaci ilości straconych kilogramów, ale możesz również stracić ok. 3 kg i utrzymać swoją wagę.

Ostatnia faza jest tylko i wyłącznie po to, abyś zachowała taki stan jaki udało Ci się uzyskać w pierwszych dwóch fazach diety. W tej fazie nie schudniesz już więcej, a sukcesem będzie, jeśli uda Ci się nie przytyć.

Podsumowując efekty diety South Beach, możesz spodziewać się utraty do 15 kg, choć w opiniach o tej diecie pojawiają się głosy, że można i więcej nawet do 20 kg. Wszystko zależy od Ciebie i tego jak przyłożysz się do zaleceń w diecie. Im więcej siły wykażesz podczas stosowania diety South Beach, tym lepszych efektów możesz się spodziewać.

Piszemy o dietach, odchudzaniu, sporcie i zdrowym jedzeniu.

Discussion1 komentarz

Leave A Reply