Dieta kopenhaska – efekty, czyli krótki bilans zysków i strat

0

Dieta kopenhaska - efektyChcesz schudnąć na wiosnę i nie wiesz, którą dietę wybrać? Być może zainteresuje Cię dieta kopenhaska i efekty, które możesz osiągnąć stosując tą dietę.  Poniżej efekty osób, które stosowały dietę kopenhaską.

Udało nam się dotrzeć do 3 osób, które stosowały dietę kopenhaską i chciały się z nami podzielić efektami, które osiągnęły stosując ją.

Jako pierwszą o efekty diety zapytaliśmy Marzenę, która wybrała dietę kopenhaską z polecenia swojej przyjaciółki, bo chciała przed ślubem pozbyć się kilku kilogramów.

Kiedy przyjaciółka opowiedziała mi o diecie kopenhaskiej, zaczęłam się nią sama interesować i dużo czytałam na jej temat. 5-10 kg w niecałe 2 tygodnie były dla mnie dość zachęcające. Ostatecznie w ciągu tych 13 dni schudłam 6 kg i byłam z siebie bardzo dumna, bo efekt diety mnie zadowolił mimo iż nie było łatwo przez nią przebrnąć.

Krzysztof opowiedział nam, dlaczego dieta kopenhaska nie spełniła jego oczekiwań:

Ta dieta nie jest dobra dla osób żyjących w ciągłym pędzie tak jak ja. Nie zawsze mam czas na przygotowanie sobie specjalnych posiłków, zaopatrywanie się w świeże owoce i warzywa itd. Postanowiłem jednak spróbować tej diety, bo chciałem się pozbyć zaledwie 3 kg. Pęd i pośpiech nie pozwalał mi na wieczne pilnowanie tego co jem, co skończyło się brakiem jakichkolwiek efektów, ani tych pozytywnych ani negatywnych. Nie polecam.

Karola jednak ma inne zdanie od Krzysztofa i dla niej dieta kopenhaska okazała się strzałem w dziesiątkę:

Po urodzeniu dziecka chciałam szybko schudnąć, bo szykowaliśmy się na wakacje nad morzem. Bałam się założyć bikini, bo zewsząd wylewał mi się tłuszcz, albo ja obsesyjnie widziałam wszędzie jego nadmiar :p Wiedziałam, że muszę działać zdecydowanie i długą dietą się tylko wykończę. Postawiłam na dietę kopenhaską i w ciągu 13 dni schudłam aż 12 kg! Fakt, nie oszczędzałam się, ale to tylko potwierdza zdanie, że ciężka praca popłaca. Naprawdę z całego serca polecam tą dietę!

A ty jakie masz doświadczenia z dietą kopenhaską? Zaloguj się lub zarejestruj i opowiedz w komentarzu o swoich sukcesach, porażkach, przemyśleniach związanych z dietą.

Piszemy o dietach, odchudzaniu, sporcie i zdrowym jedzeniu.

Leave A Reply