Dieta kopenhaska a stosowanie zamienników

0

zamienniki w diecie kopenhaskiej

Dieta kopenhaska jest uznawana za jedną z bardziej rygorystycznych diet. Często osoby, które zamierzają przejść na tą dietę zastanawiają się nad stosowaniem zamienników, a dokładniej, czy można np. zamiast szpinaku zjeść brokuła. Wiele z tych pytań powoduje, że dieta nie działa, a my nie jesteśmy zadowoleni z efektów.Bardzo często, kiedy zbieramy informacje na temat danej diety, sprawdzamy co możemy, a czego absolutnie nie powinniśmy jeść. Nie inaczej jest z dietą kopenhaską, a najczęściej zadawanym pytaniem, jest pytanie o zamienniki w diecie kopenhaskiej, a dokładnie czy można je stosować i w jaki sposób – co możemy zamienić na co.

Dieta kopenhaska jak już zostało to wspomniane jest niezwykle rygorystyczna, a stosowanie zamienników w diecie kopenhaskiej powoduje, że oficjalnie kończymy jej stosowanie w momencie zamiany jakiegokolwiek ze składników. I choć zdania są niezwykle podzielone w tej kwestii, to musimy sobie uświadomić, że w walce z kilogramami nie możemy dopuścić do żadnych ustępstw. Trzeba przebrnąć te 13 dni wg wytycznych diety kopenhaskiej. Inaczej nici z rezultatów.

Dlatego musimy się przemóc i choć nie lubimy niektórych warzyw jak chociażby szpinak lub słodzonych napojów jak kawa z cukrem, to jeśli wchodzimy w daną dietę to ze wszystkimi jej założeniami. Tylko wtedy możemy być zadowoleni z rezultatów diety i utraconych kilogramów.

Piszemy o dietach, odchudzaniu, sporcie i zdrowym jedzeniu.

Leave A Reply