Dieta Kapuściana – dla niezbyt otyłych

0

dieta kapuścianaOdpowiednia dla wszystkich lubiących zupę oraz kapustę. Sprawdzona przez samego prezydenta Kwaśniewskiego, stąd nazywana również dietą prezydencką. Poznaj dietę kapuścianą.

Dieta kapuściana jest dla ludzi, którym nie przeszkadza monotonność posiłków. Tutaj nie mamy zbyt dużego pola do manewrów. Jemy… kapustę. Dzięki niej schudniemy nawet do 10 kilogramów w ciągu 1-1,5 tygodnia. Zbawienna się tu okazuje kapusta, z której przyrządzamy zupę i spożywamy ją przez tydzień.

Dieta jest skuteczna szczególnie dla osób z lekką nadwagą. Kapusta poprawia przemianę materii, a w związku z tym, iż jest podawana w formie zupy, dieta zapobiega odwodnieniu organizmu. Specjalnie przygotowana zupę możemy spożywać w dowolnym momencie i dowolnej ilości. Im więcej kapusty spożyjemy, tym więcej stracimy zbędnych kilogramów.  W miarę upływu tygodnia, dietę można wzbogacać delikatnie o gotowane warzywa, świeże owoce (oprócz bananów) czy chude mięso.

Po okresie diety musimy niestety nadal uważać na to co jemy i jak żyjemy. Proponuję sport i ograniczenie ciężkich tłuszczów i węglowodanów. Dietę możemy wspierać substancjami witaminowymi.

Piszemy o dietach, odchudzaniu, sporcie i zdrowym jedzeniu.

Leave A Reply