Początek roku idealnym czasem na postanowienia noworoczne

0

SiłowniaZ badań przeprowadzonych w zeszłym roku przez firmę telekomunikacyjną UPC wynika, że aż ponad 30% osób wyznacza sobie postanowienia noworoczne. Ciekawe jest również to, co obiecujemy sobie zrobić w nowym roku, gdyż większość tych postanowień dotyczy sposobu odżywiania i zadbania o swoje zdrowie.

Większość ankietowanych (53%) zadeklarowała, że w nowym roku będzie uczęszczała na fitness, basen, bądź siłownię. Takie postanowienie cieszy, niestety jednak rzeczywistość pokazuje, że nasz zapał nie trwa długo. O zdanie poprosiliśmy Anię, która jest stałą bywalczynią warszawskiej siłowni:

Faktycznie, początkiem roku jest straszny tłok na siłowni, czy zajęciach fitness. Ciężko wówczas dojść do jakiegokolwiek przyrządu do ćwiczeń, bo do wszystkich ustawione są długie kolejki. Całe szczęście dla mnie, że zapał większości z tych osób ulatnia się po ok. 2 tygodniach i wtedy mogę sobie spokojnie ćwiczyć bez tłumów przepychających się po siłowni.

Kolejne miejsce na naszej liście ambitnych postanowień noworocznych zajmuje przejście na zdrową dietę i znalezienie czasu na sport oraz rzucenie palenia. Fakt, że nasze postanowienia noworoczne najczęściej dotyczą dbania o zdrowie, wynika z tego, iż na co dzień strasznie je zaniedbujemy, brakuje czasu, chęci, motywacji, aby coś ze sobą zrobić. Końcem roku przychodzą wyrzuty sumienia, bo kolejny raz zawiedliśmy samych siebie, zdając sobie sprawę, że zdrowie jest jednak jedną z ważniejszych wartości wskazywanych przez badanych.

Postanowienia noworoczne serwisu dietani.pl

My również jako serwis wyznaczyliśmy sobie ambitne cele na 2013 rok. W serwisie zamierzamy już niebawem wprowadzić kilka przyjemnych dla Was zmian i sukcesywnie rozwijać stronę oraz facebookowy funpage. Wkrótce zaczniecie zauważać pierwsze zmiany i mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu. Wszelkie uwagi zgłaszajcie przez formularz kontaktowy na dole strony.

A w Nowym Roku życzymy Wam przede wszystkim wytrwałości w realizowaniu postawionych sobie celów, abyście na końcu 2013 roku mogli odhaczyć wszystkie swoje postanowienia jako zrealizowane 🙂

Piszemy o dietach, odchudzaniu, sporcie i zdrowym jedzeniu.

Leave A Reply